Služby

Sušení řeziva

Sušárny společnosti MATRIX se zaměřují především na sušení řeziva tuzemských dřevin. Díky kvalifikované a zkušené obsluze i moderním technologickým zařízením a dostatečné skladové kapacitě garantují zákazníkům kvalitní vysušení jejich dřeva.

V sušárnách je bedlivě kontrolována vlhkost řeziva a zabezpečeno jeho správné skladování. Tím je zajištěna dlouhá životnost přírodního materiálu a jsou zachovány jeho potřebné vlastnosti.

Sušení řeziva

Impregnace řeziva

Společnost MATRIX impregnuje řezivo ve vlastních impregnačních vanách. Ochranu stavebního řeziva provádí máčením v 9% roztoku přípravku Lignofix Profi s hnědým kontrolním barvivem. Vysoce účinná impregnace chrání dřevo před dřevokazným hmyzem a houbami i dřevozabarvujícími houbami a plísněmi.

Impregnace je standardně prováděna pro třídu ohrožení 2. Řezivo lze po domluvě opatřit ochranou i pro vyšší třídu ohrožení.

Impregnace řeziva

Platební metody

Na pilách společnosti MATRIX lze zboží uhradit platební kartou prostřednictvím platebního terminálu. Po dohodě s vedoucím pily je nabízena možnost odběru produktů na fakturu s odloženou splatností. Všechny informace podají zodpovědní pracovníci na pilách.

Platební metody

Kontaktní formulář

Přečetl(a) jsem si a souhlasím s uvedenými podmínkami